למצוא את יצור האנוש האמיתי 

מי מאיתנו לא ממשיך לחוות קשיים, תסכולים, התניות, שליליות, הרגלים שהוא מת להיפטר מהם? מי מאתנו לא משקיע רבות בניסיון להיות בריא, מאוזן, מאושר, לצמוח, להתחדש ולהנות מהחיים, אבל כמעט הכל נשאר בגדר כמיהה בלתי מושגת? מי מאיתנו לא שואל:  איך עושים את זה? מהו הצעד הבא? האם אני מסוגל? מה אני אשיג? האם אצליח? אבל ממשיך להיות מנותק מפנימיות עשירה, או מעוגן מהות איתנה?
בעזרת התוכנית "לזרוע דעת – מפתח לחוכמה מתהווה" תוכנית למידה ייחודית, מרתקת ומאתגרת שפיתחתי, ננסה להשתחרר מכל השאלות המטרידות האלה, נקפוץ אל אוקיינוס אינסופי של ידע, פוטנציאל, אנרגיות שעד כה התכחשנו לו, נתחיל לפלרטט, לצלול, לגלוש, לשחות, לתדלק ולהניע תנועה חדשה:
                                                                 מכוח החומר (נפש/גוף) – לכוח הידע (שכל/יצירה) – לכוח המחשבה/הרוח ( בריאה) – לכוח הנשמה/המהות (השגה).
בעת הזאת חשוב שנאמץ את התנועה החדשה שנעה מהריבוי אל היחיד, מהסימפטומים אל השורשים של הדברים, מהפרשנויות הרבות אל האמת האחת והמוחלטת (Universe),  מהכוחות הרבים שלעיתים מושכים לכיוונים מנוגדים אל הכוח האחד שתפקידו: להיטיב. זו תנועה אל עבר סדר חדש שנמצא בהתהוות – סדר שלושת הקופים: לא מדברים  לשון הרע – לא שומעים דברי בלע ורכילות – לא רואים שליליות (הגדרה לאדם רוחני).  אין צורך לעבוד קשה לשם כך או לסבול, אלא להתמקד בבניית עוצמת טיפוס ייחודית. זו עוצמה מעבר לתוכן, הגדרה, צורה וסיסמאות.
אם במשך כ- 48 שנים של עבודה ב: PTS, טאנטאלוס, אהיה, ארגניה, בתחום פיתוח 'ארגוני מחר חדשים'  ובפיתוח אנשים כ'אדם גדול',  הובלתי תהליכים ששזרו יצירתיות, חדשנות ותעוזה ולוו ב- 7 ספרים שכתבתי, הרי במיזם החדש שלי "לזרוע דעת": תוכנית וגם הספר ה- 8, אני קצת משנה כיוון ועוברת לאבולוציה של עוצמה שמביאה התגלות!
נשיג אותה בעזרת:
טכנולוגיה אוטופואטית (self-creation). הטכנולוגיה האוטופואטית מסייעת בידנו לברוא את עצמנו, מתוך עצמנו, כל יום מחדש, תוך כדי טיפוס אל עבר העוצמה האמיתית שלנו כיצורי אנוש בעלי היכולת כל יכולה, בעלי מוח מאקרו, מחוברים לשורשי האמת. כלומר, במהות שלנו אנחנו שלמים ומושלמים. בנו קיים הכול!
 1. תלות הדדית – יחסים רקורסיביים: הכל הוא שלם הנמצא באינטראקציות מעגליות אינסופיות של מזין – מוזן. אין נפרדות, חלוקות, גבולות.
 2. אוטונומיה: חופש, בחירה, ייחודיות.
 3. ייחוס עצמי: הכל הוא in-formation. אין דבר מחוץ לתודעתו של אדם.
 4. יצירה עצמית: האל ברא את יצור האנוש ויצור האנוש בורא את עצמו.
למערכת שישה מנועי תנועה (ימין-שמאל, מעלה-מטה, אחור – קדימה), הקובעים את עוצמת התדר ומהירות הכוח המושך/ שואף/ מקבל (תנועה מהחוץ פנימה), הכוח הדוחף/ נושף/ משפיע/ נדיב (תנועה מהפנים החוצה), הכוח המחבר/ מאזן/ מיילד את החדש (תנועה רקורסיבית – מעגלית).
תפקיד המנועים אם כן, לבנות את העוצמה לטפס: למשוך תדרים גבוהים וחדשים – לקלוט השפעות – לפתוח צופני ארכיבים – לגלות סוד – לעבד – לאחד – להרחיב את מפתן הזיכרון – לטפס.  
 1. אמונה (כוח מושך)
 2. רצון/מחשבה (כוח מושך)
 3. מנגנון החשיבה (כוח דוחף)
 4. תודעה/מצפון (כוח מחבר)
 
להפעלת המערכת נדרשים שלושה מפתחות:
 •  חכמה מחברת אותנו לאוקיינוס התודעה והמחשבה הקוסמי, לכוונה ולרצון האוניברסליים שלנו, ומסייעת בידנו למגנט מחשבות חדשות (חיבור לשדה רחב ידיים).
 • בינה מפעילה את מנגנון החשיבה העוצמתי שלנו על מנת לעבד את התדלוק, לפתוח צופנים ולגלות את החדש (חרישת התלמים בשדה).
 • דעת משיגה את הידיעה שיודעת מה נכון לעשות, ידיעה המחוברת לשורשי הדברים, לאמת גדולה יותר (זריעה).
אז נצליח:
 • לאסוף עוצמה לעוצמה ולגלות את סוד האמת.
 • לבנות אדנים יציבים, עוצמתיים ואמיתיים יותר בחיינו ונהפוך להיות אדונים "בביתנו".
 • לטפס: לשאוף למעלה (שכל – רוח) – להיפתח פנימה (נשמה – מהות) – להתרחב החוצה (גוף – נפש) ולהשיג מחדש את יצור האנוש האמיתי שאנחנו (גאולה).
 • להתפתח ממוח מיקרו למוח מאקרו ולממש פוטנציאל של 'אדם גדול'.
 • לעורר את האינטליגנציה האוניברסלית הפנימית – להשיג את בגרות הרוח.
 • לחבר בין "שורה עליונה" – שורת הרוח, שורשי הדברים, האנרגיה, התדר, עם "השורה התחתונה" – שורת החומר, הענפים, הרווח, וליצור ביניהם הרמוניה.
 • להשיג את בריאות הלב – השכל – ההוויה.
 • להשיג "אנחנו" בתוך מרחב שותפות ביחסים (פלטפורמת הטיפוס).
 • לפתור בעיות ולקבל החלטות באופן נכון ומדויק.
 • להשפיע על עולם ומלואו.